Çiçek Sipariş Yardım

içek Siparişi Yardım

 Web Sitenizden İstediğim Zaman Sipariş Verebilir Miyim?

Web sitemizden 7 gün 24 saat boyunca çiçek siparişi verebilirsiniz.

 Çalışma Saatiniz Nedir?

Çalışma Saatimiz Sabah 8:30 ile Akşam 22:30'dur.

• Siparişi Verdim Şimdi Ne Olacak?

Siparişinizi verdiğinizde www.cagascicek.com.tr size siparişinizin alındığını bildiren bir sipariş numarası verecektir. Bu numarayla sipariş takip butonunu tıklayarak siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bir sorun olursa tarafınıza telefonla ulaşılacaktır.

 Çiçek Siparişimin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Çiçek siparişinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi, paypal veya telefonla bizi arayarak mail order sistemi ile yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen çiçek siparişleriniz ödemesi hesaplarımızda görünene kadar işleme alınmaz.

• Alıcı Yerinde Yok ise Siparişim Kime Teslim Edilir?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.   

• Çiçek Siparişi Verirken İsmim Gizli Kalsın Dersem Ne Sorun Yaşarım?

Çiçek siparişiniz gönderilir fakat alıcı tarafından kabul edilmez ise çiçek siparişiniz ile ilgili herhangi bir ücret iadesi talep edilemez. Gönderici tarafından bu kuralı kabul edilmiş sayılır.

• Köy Kasaba Gibi Şehir Merkezinden Uzak Yerlere Servisiniz Var Mı?

Yurtiçi Çiçek siparişlerinizde fiyatlar şehir merkezleri için geçerlidir. Köy, kasaba vs. yerlere sipariş gönderilmez.

 Her Gün Çiçek Siparişi Alıyor Musunuz?

Her gün Çiçek Siparişi Kabul Ediyoruz. Türkiye’nin 81 İl Merkezine Ek Ücret Almadan Çiçek Gönderimi Yapmaktayız. Sipariş Dağıtım Saatlerimiz Sabah 10:00 İle Akşam 19:00 Arasıdır. Vermiş olduğunuz siparişlerde karşı tarafın adresinin netliği ve telefon numaraları ( iş -ev- cep tel.) istenmektedir

 • Özel Günlerde Verilen Çiçek Siparişinin Teslimatı Ne Zaman Yapılmaktadır?

Sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde çiçek siparişi yoğunluğu nedeni ile çiçek siparişlerinizi birkaç gün önceden vermeniz tavsiye edilir. Yoğun Günlerde Çiçek Siparişinizin teslimatı Sabah ve Öğlenden Sonra İki Grup Halinde Yapılır

 Türkiye Çiçek Siparişini Ne Zaman Verebilirim?     www.cagdascicek.com.tr web sitemizden 7 gün 24 saat çiçek siparişi verebilirsiniz. Türkiye için vermiş olduğunuz çiçek siparişleriniz haftanın her günü sabah saat 10:00 ile 19:00 arasında teslim edilir. Uluslararası çiçek siparişinizi bir gün önceden vermeniz tavsiye edilir.

 • Her Gün Yurtdışı Çiçek Siparişi Alıyor Musunuz?

Cumartesi günü saat 13:00 den sonra yurtdışı siparişlerinizin teslimatı pazartesi için yapılır. Pazar günleri dünyanın bazı ülkelerinde resmi tatil olduğundan dolayı teslimat yapılmamaktadır. Pazar günü için vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz isteğiniz doğrultusunda pazartesi veya başka bir günde teslimatı yapılır. Müslüman ülkelerde cuma günleri resmi tatil olduğundan çiçek teslimatı yapılmamaktadır. Cuma günü için verdiğiniz çiçek siparişleriniz cumartesi veya sizin istediğiniz herhangi bir gün teslim edilir. Dünyadaki tüm ülkelerde resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz çiçek siparişleriniz ya bir gün önce ya da resmi tatilden sonraki günlerde teslim edilir. Vermiş olduğunuz siparişlerde karşı tarafın adresinin netliği ve telefon numaraları ( iş -ev- cep tel.) istenmektedir.

» Üye Girişi » Üye Ol » Sipariş Takip


» Genel Bilgiler » Müşteri Hizmetleri » Faydalı Bilgiler » İletişim
» Hakkımızda » Çiçek & Bitki Bakımı
» Hizmetlerimiz » Kime ne gönderilir? +90 555 505 54 44
» Mesafeli Satış Sözleşmesi » Ödeme » Çiçeklerin anlamı siparis@cagdascicek.com.tr
» İptal & İade Prosedürü » Güvenlik » Özel Günler
» Sık Sorulan Sorular » Teslimat » Burçlar ve Çiçekler

Copyright© 2024 Çağdaş Çiçekçilik Tüm Hakları Saklıdır

 

 


burdur çiçekçi